Kontakt

Polsko - Angielskie
Przedszkole Niepubliczne
UŚMIECH

ul. Zygmunta Augusta 6
Ursus Gołąbki
02-496 Warszawa

tel. +48 601 0...
(zobacz więcej)
tel. +48 601 072 476

e-mail:
przedszkole.usmiech.ursus@...
(zobacz więcej)
e-mail:
przedszkole.usmiech.ursus
@gmail.com

Fun Friday

Better theatre

Spektakle teatralne
Gościmy grupy teatralne, przedstawienia odbywać się będą również w jęz. angielskim.

Must meet

Spotkania z ciekawymi ludźmi
Przedstawiciele różnych zawodów opowiadają dzieciom czym się zajmują, na czym polega ich praca. Zapraszamy również osoby, które prezentują swoje hobby lub ciekawą kolekcję eksponatów. Mile widziani są też Rodzice, którzy chcieliby opowiedzieć o swojej pracy lub zainteresowaniach.

Crazy instruments

Muzyka dla Smyka
Nasza sala przedszkolna zmienia się w salę koncertową i wyruszamy w podróż do świata dźwięków, rytmów i harmonii. Podczas koncertu dzieci aktywnie słuchają muzyki – zachęcane do ćwiczeń kształtujących wyobraźnię muzyczną – grają na instrumentach, bawią się ruchem. W czasie każdego koncertu dzieci poznają inny instrument muzyczny.

Challenge time

Przedszkolna Olimpiada Sportowa
Challenge time Każdy przedszkolak o niespożytej energii ma wiele możliwości, by ją rozładować – z wielkim pożytkiem dla własnego zdrowia fizycznego. Dzieci stawiają czoła wyzwaniom sportowym zdobywając przy tym wiele cennych umiejętności.

My movie place

Kino angielskie
Nasze małe przedszkolne kino, w którym dzieci oglądają bajki na dużym ekranie. W kolejnych dniach temat filmowy jest kontynuowany. Panie anglistki rozmawiają z dziećmi o filmie i utrwalają słownictwo z nim związane.

Wszystkie atrakcje odbywają się raz w miesiącu

"Uśmiech jest jak sok pomarańczowy.
Ma ciepły kolor, słodki smak
i daje dużo energii."