Kontakt

Polsko - Angielskie
Przedszkole Niepubliczne
UŚMIECH

ul. Zygmunta Augusta 6
Ursus Gołąbki
02-496 Warszawa

tel. +48 601 0...
(zobacz więcej)
tel. +48 601 072 476

e-mail:
przedszkole.usmiech.ursus@...
(zobacz więcej)
e-mail:
przedszkole.usmiech.ursus
@gmail.com

dyrektor ds. pedagogicznych

Od wielu lat pełnię funkcję dyrektora w przedszkolach – jestem nauczycielem dyplomowanym, pedagogiem ze specjalnością pedagogika przedszkolna, absolwentką Studium C.Orffa przy Akademii Muzycznej w Warszawie. Przedszkole Uniwersytetu Warszawskiego, w którym byłam dyrektorem, jako pierwsze w Polsce otrzymało znak jakości Zielony Certyfikat I st. dla przedszkola przyjaznego środowisku oraz Zielony Certyfikat II st. dla placówki jako ośrodka rozwoju zrównoważonego.

Współtworzyłam Program edukacji ekologicznej dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, podręcznik dla nauczycieli „Ścieżką przez wieś – O czym śpiewają skowronki?”. W latach 2005-2007 byłam współautorką pisemka dla dzieci „Miś” i magazynu dla rodziców „Mam dziecko”. Jestem instruktorem edukacji ekologicznej. Redaguję również artykuły zamieszczane w prasie fachowej.

A prywatnie jestem babcią dwóch najcudowniejszych wnuczek na świecie :). Bardzo lubię słuchać muzyki i tego, co mówią inni, fotografować blaski i cienie, drzewa, motyle… i wiele innych ciekawych, napotkanych „obrazów”. Zdarza mi się pisać rymowanki, rysować, malować, robić kukiełki i pisać scenariusze przedstawień dla dzieci.  Bardzo lubię jeździć na rowerze i podróżować  – to oczywiście wszystko wtedy, kiedy nie pracuję, ale podobno jeżeli znajdzie się pracę, która jest pasją, to tak jakby człowiek nigdy nie pracował, więc ja chyba nigdy …